O nás

DEYTONEY, s.r.o., je společnost nabízející špičkové české umělce,pořádání a organizování zábavných a vzrušujících kulturně-společenských programů a akcí, firmeních a specifických eventů i všech doplňkových služeb a produktů s nimi související až po vytváření a konzultace projektů.Nabídka zábavy k různým příležitostem pro širokou klientelu a specializovaných produktů pro jednotlivce, firmy a společnosti. Klientům své služby a produkty předkládáme v ucelené programové nabídce zahrnující vše potřebné k uspořádání vlastní akce.

V DEYTONEY poskytujeme, vymýšlíme a dodáváme pestrou paletu kulturně-společenských služeb, akcí i produktů. Zpracováváme, dodáváme a realizujeme jak kulturně-společenské studie a projekty, tak i speciální projekty na klíč. Navrhujeme, zajišťujeme a poskytujeme zajímavé a originální produkty a doplňkové služby, včetně poradenství v oblasti PR akcí a pořádání tiskových konferencí, které zvyšující image jednotlivce, firmy nebo společnosti. Nabízíme i originální a specifické dárky, jejímž prostřednictvím si odběratelé/obdarovaní splní své sny a touhy a zažijí nevšední prožitky.

DEYTONEY nabízí zážitky-prožitky v nejrůznějších podobách i prostřednictvím originálních produktů a služeb s nimi souvisejících. Lidé v DEYTONEY vědí, že jejich klienti, jednotlivci, muži a ženy, ale i firmy rádi dávají dárky k různým příležitostem po celý rok a v různé formě i podobě. Proto nabízíme kulturně-společenské programy, originální cenově velice dostupné produkty i zážitkové dárky v podobě prožití nejrůznějších situací.

DEYTONEY v současné době realizuje více jak čtyři roky projekt, kterým cíleně oslovuje ženy všeho věku.Prostřednictvím dílčích programů prezentuje v rámci tohoto specifického projektu nejrůznější firmy a společnosti. Všechny pořádané programové akce projektu,dílčí služby i specifické dárky autorsky vymýšlíme, zajišťujeme a realizujeme. Naše projekty získávají společensky významná a uznávaná ocenění.

Jsme vedeni především snahou nadstandardně vycházet svým klientům a jejich požadavkům vstříc a samozřejmě respektovat jejich požadavky a nároky. Garantujeme, že všechny nabízené produkty i služby proběhnou tak, jak jsou nabízeny, že se o klienty vždy osobně postaráme.

Více zde: https://www.deytoney.eu/o-nas/,// www.ladywine.eu,//www.primalady.cz


DEYTONEY s. r. o. je členem

České marketingové společnosti, o. s.


Naše ocenění

DEYTONEY, s. r. o. disponuje diverzifikovaným portfoliem referencí, certifikátů, osvědčení, záštit a dalšími relevantními dokumenty a zkušenostmi. Na ukázku zveřejňujeme několik z nich. Kompletní reference poskytujeme na naší kontaktní adrese.


Co děláme?

Nabízíme vystoupení špičkových českých umělců různých uměleckých žánrů. Poskytujeme specifické služby a produkty. Pořádáme vlastní kulturně-společenské akce pro širokou veřejnost Realizujeme specifické firemní eventy, tiskové konference, společenská setkání tzv. na klíč. Vydáváme specifický magazín pro ženy o trendech zdravého životního stylu.


Kdo je náš klient?

Jednotlivci, skupiny, ... muži a ženy nejrůznějšího věku a postavení,... malé, středí i velké společnosti a firmy. Jednoduše ti, co chtějí prožít originální a kvalitní prožitek, či získat zajímavého špiškového umělce, originální produkt, projekt, program nebo poradenství! Patříte mezi ně? Kontaktujte nás!

Více zde: https://www.deytoney.eu/o-nas/, //www.ladywine.eu, //www.prima.lady.cz


Reference

Ocenění vysoké kvality (MKČR)

Ocenění vysoké kvality (MKČR)

Certifikát - ocenění vysoké kvality, kulturního a společenského přínosu projektu (Ministerstvo kultury ČR)

Více

—————

Záštita nad projektem

Záštita nad projektem

Záštita nad projektem (Předseda vlády České republiky)

Více

—————


 

Poznejte náš blíže

    Facebook www.facebook.com/LadyWineClub
    www.ladywine.eu, www.prima.lady.cz

 

 

PIŠTE: Deytoney,Vodičkova 791/41, 112 09 Praha 1, 
VOLEJTE: 724 049020 
KONTAKTUJTE NÁS NA E-MAIL ADRESE: info@deytoney.eu